Scroll Top

O Nas

Wszystko co można sobie wyobrazić

Rezydencja Niva została stworzona w ponadczasowym stylu glamour. Składa się z trzech stylowych pokoi, dwóch sypialni i jednego pokoju gościnnego połączonego z kuchnią. Do każdego z pomieszczeń przynależy łazienka z toaletą oraz prysznicem, co zapewnia komfort każdemu z Gości.
Ponadto w Rezydencji, znajduje się oszklony basen, z którego można korzystać o każdej porze roku. Na suficie nad nim, zaprojektowano efekty świetlne, jakie nadają pomieszczeniu elegancję oraz szyk. Cały obiekt został wyposażony w system rekuperacji (podłogowe schładzanie lub ogrzewanie).

Na ponad czterdziestometrowym tarasie znajduje się zestaw do grilla, oraz zewnętrzna umywalka z blatem, co pozwala na komfortowe przygotowanie wieczornej kolacji. Z tarasu prowadzi ścieżka do balii, z której Goście całorocznie mogą korzystać. Balia została zaprojektowana w nowoczesnym stylu, a znajdujące się w niej kolorowe oświetlenie oraz wygodne uchwyty na zimne drinki, zapewnią wyjątkowy odpoczynek. Obiekt dysponuje również urokliwym paleniskiem wśród zieleni, a także prywatną, piaszczystą plażą, z której roztacza się widok na staw z dwoma wyspami. Po stawie można pływać na przeznaczonej do tego łódce, a Ci którzy preferują sporty bardziej wyczynowe, znajdą rozwiązanie w desce do SUPa.

Staw jest zarybiony, dlatego każdy z Gości ma prawo do połowu. Na terenie obiektu, mieści się również elitarna gra na studwudziestometrowym polu golfowym z siedmioma dołkami. Do gry przynależy dziewięć kijów golfowych firmy Wilson. Nie zapomniano również o miłośnikach zimnego puchu, dlatego na terenie Rezydencji, usypano kilkunastometrową górkę zjazdową. Dzięki dzikości otaczającej cały teren, łatwo spotkać tu wiewiórki, bobry, sarny, zające czy też kaczki. Poza tym, jest to doskonałe miejsce dla wielbicieli zbierania grzybów- zagajniki pełne są maślaków! Obiekt dysponuje czterema rowerami, którymi można wybrać się na pobliskie szlaki rowerowe. Rezydencja Niva zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług w oparciu o swoje doświadczenia i wysokie wymagania Klientów.

Udogodnienia
DARMOWE WIFI
TELEWIZJA SATELITARNA
REKUPERACJA
PARKING
SEJF
KRYTY BASEN